12V 3.33A 40W Samsung Chromebook XE303C12 11.6" AC Power Adapter
  • Model: Chromebook XE303C12
Add to Cart:
12V 3.33A 40W Samsung Chromebook XE303C12 11.6-Inch Series AC Power Adapter
Input Voltage : 100-240V /50-60Hz
Output Voltage : 12V 3.33A
Power : 40W
Plug Tip Size : 2.5mm x 0.7mm