12V 3.33A 40W A040R038L Samsung Smart PC Series AC Adapter Power
  • Model: A040R038L
Add to Cart:
12V 3.33A 40W A040R038L Samsung Smart PC Series AC Adapter Power Supply charger
Input Voltage : 100-240V /50-60Hz
Output Voltage : 12V 3.33A
Power : 40W
Plug Tip Size : 2.5mm x 0.7mm