12V 1A Leader/CISCO LINKSYS E2000 E2500 I.T.E. MU12-G120100-A1 Power Supply / Adapter
  • Model: 12V 1A Leader/CISCO LINKSYS E200
  • 998 Units in Stock
Add to Cart:
Specification:
Brand:(LEI) I.T.E./ CISCO
Model:MU12-G120100-A1
Input: AC 100-240V 50/60Hz 0.5A
Output: DC +12V, 1A