12V 17.9A Microsoft xbox one Delta ADP-200BR A AC Adapter Power
  • Model: Delta ADP-200BR A
Add to Cart:
Input Voltage: 200V-240V 50-60HZ 2.5A
Output Voltage: 12V 17.9A / 5Vsb--1A
Power: 220W
Brand: Original 220W AC Adapter Charger
power cord: AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Status: Brand new
Warranty: 12 months
part number :
Delta ADP-200BR A
X863367-003
Compatible models:
Microsoft xbox one X863367-003
Package :
1 X 12V 17.9A Microsoft xbox one Delta ADP-200BR A AC Adapter Power